Willem Nijhof met pensioen

Klarenbeek- Vorige week dinsdag was het laatste dagelijkse fietstochtje van Willem Nijhof naar Klarenbeek. Vanaf nu is er meer tijd voor ander mooie fietsroutes!

De altijd vrolijke Willem gaat nu genieten van zijn welverdiende pensioen. Willem is 11 jaar in dienst geweest bij Dijkhof Bouw. Hij is begonnen als timmerman op de bouw. Zo heeft hij onder andere samen met Gerrit Drost gewerkt aan Groot Modderkolk in Loenen. Vervolgens is Willem in de werkplaats aan de slag gegaan. Eerst nog in de oude werkplaats en na de grote verbouwing in de timmerfabriek van Dijkhof Kozijnen.

Dijkhof Bouw wil Willem bedanken voor zijn vakkundige en enthousiaste inzet bij het bedrijf en wenst hem samen met zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen nog vele fijne gezonde jaren toe!

woensdag 2 februari 2022

Deel dit bericht