Winterwandeling zeer verrassend

Klarenbeek- Afgelopen zaterdagavond 31 januari vond in Klarenbeek de eerste Verrassende Winterwandeling plaats. Een bijzondere wandeltocht, georganiseerd door de dorpscontactpersonen in samenwerking met het Comité Dorpsverfraaiing en enkele enthousiaste Klarenbekers, waarin Klarenbeekse kunst en cultuur centraal stonden. Verrassend en bijzonder was het in alle opzichten. 

De belangstelling was met zo’n 500 personen ver boven verwachting van de organisatie. En iedereen was super enthousiast over al het moois dat deze avond te bieden had.
Vijf enorme lichtzuilen sierden de entree van het Multifunctioneel Centrum. Na het afhalen van de routekaart togen de deelnemers richting het bos van Landgoed Klarenbeek. De route was sfeervol aangekleed met vele vuurkorven en fakkels en de hoge brug in het bos was prachtig verlicht.
De eerste locatie die werd aangedaan was galerie Bij Krepel. “We zijn hier nog nooit geweest, wat leuk om hier eens binnen te kijken” was één veelgehoorde opmerking. Vanuit de galerie ging de route langs de prachtig uitgelichte villa richting de katholieke kerk. In een sfeervolle setting traden daar Muziekvereniging Klarenbeek en Popkoor Breakout op. Wil Berends droeg er gedichten voor. Wil exposeerde ook enkele van haar schilderijen, evenals Annemarie Diks en Rita Schimmel. Claudia Eikendal stond er met prachtige kunstwerken van papier en de heer Ben Revenberg met zijn prachtige glas-in-lood creaties. Hierna togen de deelnemers weer richting het centrum, waarbij ze onderweg nog werden verrast door twee accordeonisten. In het multifunctioneel centrum exposeerden Jet Rens, Anneke van Schaik, Erna van Gortel en Gerda Peeters, Anne Sauter en Jellie Gorter met mooie schilderwerken. Goudsmid Saskia Hurenkamp stond er met sieraden en er was keramiek van professioneel kunstenares Magda Snijders. Tot slot verzorgde Koen Pelgrim met zijn groep B-anything Legends daar een aantal hiphop demonstraties. Een zeer gevarieerd echt Klarenbeeks programma waarin het dorp zich van een heel andere kant liet zien. De avond eindigde in De Brug, het gezellige horecagedeelte van het centrum. Voor foto’s van deze bijzondere avond kunt u terecht op de website www.klarenbeeksbelang.nl en de facebookpagina van Dorpscontactpersoon Klarenbeek en klarenbeekweetjes.

woensdag 4 februari 2015

Deel dit bericht